З аеропорту Братислави в місто. Як дістатися?

Аеропорт Братислави буде закритий для проведення робіт на обох злітно-посадкових смугах в період з 21 квітня по 1 травня 2020 року включно. Ця ситуація торкнеться мандрівників одразу двох авіакомпаній, які повинні були летіти до Словаччини з чотирьох аеропортів України.

Зараз в Братиславу з аеропорту Жуляни, Львів і Одеса літає Wizz Air. Ryanair здійснює рейси в столицю Словаччини з аеропорту Бориспіль. На даний момент обидва авіаперевізника вже внесли зміни в свої системи бронювання. При виборі рейсів Київ-Братислава Wizz Air вказує, що в період з 21 квітня по 1 травня прильоти і вильоти будуть виконуватися через аеропорт у Відні.

Також лоукост прибрав на своєму сайті з розкладу рейси зі Львова та Одеси в Братиславу. Аналогічно вчинив Ryanair з рейсами з Києва до Братислави – на період робіт вони недоступні для бронювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ryanair змінив структуру тарифів і додав нові послуги

Які альтернативи?

Якщо скасування рейсів сталася більш ніж за 2 тижні до вильоту, пасажир не може розраховувати на грошову компенсацію, однак може безкоштовно повернути квитки або змінити дату вильоту без оплати штрафу. У деяких випадках авіакомпанії дозволяють змінювати маршрут на альтернативний.

Наприклад, у випадку з рейсами з Києва, Львова та Одеси в Братиславу Wizz Air дозволив їх замінювати на рейси з Києва до Відня. Аналогічний обмін у випадку з Ryanair може бути ускладнений тим, що альтернативні рейси Київ-Відень виконує не ірландський лоукост, а його дочірня авіакомпанія з Австрії – Laudamotion.