Де в Європі кращі різдвяні вогні і найгарніша ялинка

Дух Різдва в ці дні вже панує практично по всій Європі. Але щоб побачити найкраще новорічне оздоблення, необхідно відправитися в датську столицю.

Саме в Копенгагені розташований знаменитий парк Тіволі, який в грудні святкує своє 26-річчя. На честь цього тут проходить щорічне свято «Різдво в Тіволі». Оформлення парку в цьому році визнано найкрасивішим в Європі завдяки тисячі мерехтливих вогнів, більше 70 000 святкових іграшок і розкішній різдвяній ялинці, прикрашеній справжніми кристалами Сваровські.

У парку вже відкрилася традиційна різдвяна ярмарка з частуваннями і товарами ручної роботи. А ще гості можуть відвідати розташований тут замок Honey Cake. Вони побачать ельфів Санти, зайнятих випічкою медових тістечок та інших різдвяних страв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  SkyUp відкрив п'ять нових маршрутів з України в Італію

Парк Тіволі у Копенгагені

Інша пам’ятка копенгагенського саду – озеро Тіволі. Щоночі воно занурюється в «атмосферу звуку, вогню, світла, диму і безлічі дивовижних ефектів». Що б це не означало, дія супроводжується музикою Чайковського з балету «Лускунчик». Додатково до всього, щодня Санта проводить розіграш декількох VIP-подарунків серед відвідувачів. «Різдво в Тіволі» продовжиться до 5 січня.

Парк Тіволі є найстарішим в Данії і третім за відвідуваністю в Європі, поступаючись лише паризькому Діснейленду та німецькому Європа-парку. Він розташований недалеко від центрального залізничного вокзалу Копенгагена. Вартість входу в сад становить 130 крон (460 гривень). У цю ціну не входять атракціони.