Куди європейці їдуть на Різдво і скільки витрачають

У європейців немає фінансової кризи, тому багато хто з них проведе різдвяні канікули в подорожах. Куди поїдуть відзначати свято іспанці, французи, англійці та італійці?

У іспанців два рівноцінних варіанти: або залишитися на батьківщині і поїхати, наприклад, на Канари, або вибратися за кордон. З улюблених напрямків – Велика Британія і Таїланд. За кордон подорож триває в середньому близько 4 ночей, а от на Канарах вони готові провести майже тиждень. Середні витрати на поїздку складають 641 євро. Більшість іспанців  (56%) подорожують в парі, і тільки 16,5% їдуть сім’єю або поодинці. Планувати свої різдвяні канікули іспанські туристи починають заздалегідь, приблизно за 3 місяці.

Італійці вважають за краще на різдвяні канікули відпочинок на островах. Канарські їм теж дуже подобаються. Туди збираються в цьому році приблизно 40% туристів з Італії. Більшість планує провести на Тенеріфе і Гран-Канарія трохи більше одного тижня, при середній вартості поїздки 1275 євро. Решта – залишаться в країні та поїде в гори кататися на лижах. Частина італійців традиційно використовує канікули для відвідування старовинних міст регіону Лаціо. Ще один популярний варіант – поїздка в Дубай. Тут вони проводять в середньому 5 ночей, а вартість путівки становить 612 євро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  У Саудівській Аравії скасували окремий вхід для жінок в кафе і ресторани

Англійці не дуже оригінальні, тому вибирають ті ж напрямки, що і сусіди. Правда, середній чек у них вище: в середньому 873 євро за тур. В топі переваг знову Канарські острови, внутрішні британські маршрути і Нью-Йорк в США. Більше 60% туристів подорожують удвох. І більше половини з них бронює подорож майже за півроку.

Французи – єдині в Європі, хто не поїде на Канари цієї зими. Вони вважають за краще або залишитися вдома, або відправитися через Ламанш в сусідню Англію. А у кого грошей більше, перетинають Атлантику і їдуть в Нью-Йорк. За морем і сонцем вони перебираються в американську Флориду, Дубай або туніський Сусс. В середньому французи бронюють житло на 5 ночей, а їх витрати на подорож становлять 883 євро. Примітно, що тільки 38% французів практикують раннє бронювання.