На Турецьких курортах оголошено червоний рівень небезпеки

Турецька влада попереджає про значне погіршення погоди і введення червоного рівня небезпеки на таких популярних курортах, як Анталья і Кемер. В регіоні спостерігається зниження температури повітря до 14 ֯ С і сильні дощі зі шквалистим вітром. Швидкість поривів досягає 22 м/с. Уздовж узбережжя існує небезпека повеню.

Туристів, які перебувають в Антальї, влада просить регулярно перевіряти зведення метеорологів. Рятувальники рекомендують громадянам не залишати свої будинки і готелі без зайвої потреби, тому що існує ймовірність руйнування будівель та іншої інфраструктури.

Крім того, негода розігралася і в сусідніх провінціях. Дощі і сильний вітер стали причиною оголошення «помаранчевого» рівня небезпеки в Бурдурі і «жовтого» – в Іспарті. Як повідомляють синоптики, негода на території Туреччини протримається до пізнього вечора четверга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Які гірськолижні курорти найпопулярніші в Instagram

Раніше європейські метеорологи повідомили про наближення сильного снігопаду в центральній та східній Європі, а також сильного вітру на більшій частині західної Франції і у Великобританії. Штормове попередження також було оголошено в Греції та островах східної частини Середземного моря. Дощ і сильний вітер в найближчі дні очікуються в західній частині європейського континенту. Потенційно руйнівний вітер прогнозується на північному заході Іспанії і в Португалії. Дощі обіцяні в Італії. Поліпшення погоди в Європі очікується у найближчи вихідні.