Що дратує пасажирів літаків в їх сусідах?

Турагентство Broadway Travel в ході власного опитування з’ясувало, які дії попутників найбільше дратують пасажирів літака.

Отже, найбільше мандрівників в літаку дратують люди, які сидять ззаду і постійно штовхають крісло, розташоване перед ними. На другому рядку рейтингу – кричущі і галасливі діти. Замикають трійку пасажири, від яких погано пахне.

Що ще заважає польоту?

  • Галасливі компанії друзів;
  • Пасажири, які відкидають крісло назад;
  • Дуже гучні сусіди;
  • Пасажири, які широко розставляють свої ноги;
  • Люди, які часто ходять в туалет.

Мандрівників також попросили назвати найгрубіші звички пасажирів. До цього переліку потрапили ті, хто ставить ноги на спинку крісла, знімає взуття і шкарпетки, ходить босоніж в туалет, а також ті, хто під час перельоту стрижуть нігті, наносять косметичну маску на обличчя і навіть роблять макіяж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  В Індонезії прокинувся вулкан Анак-Кракатау

За словами головного операційного директора Broadway Travel Джилла Мітчелла, через обмежений простір, люди опиняються в літаку набагато ближче до незнайомців, ніж звикли. Тому сусіди так сильно їх дратують. І немає нічого гіршого, ніж терпіти таку поведінку весь політ і не мати можливості щось з цим зробити.

Разхом з цим сервіс Aviasales з’ясував, чим найчастіше займаються пасажири під час рейсу. Велика частина мандрівників вважає за краще спати. Для цього вони беруть з собою подушку для шиї, маску для сну і беруші, а хтось перед польотом спеціально не лягає спати. Кожен третій пасажир проводить час за користуванням мультимедійної системи, якщо вона є, або насолоджується закачаними на свій гаджет фільмами або музикою. Майже кожен п’ятий під час рейсу вважає за краще читати книгу.