Шторм повалив багатовікові дерева в храмовому комплексі Ангкор-Ват

У ніч на 13 квітня на Камбоджу ринула злива, яка супроводжується сильним вітром. Місцеві інформагентства повідомляють, що шторм торкнувся і знаменитого на весь світ храмового комплексу Ангкор-Ват, де були повалені кілька багатовікових дерев, а також безліч дрібних.

Одне з повалених дерев росло всередині храму Та Прум, зведеного Джайяварманом VII в XII столітті. Ще одне впало у дворі будівлі. Повідомляється, що дерева не завдали значних пошкоджень будівелям. В даний час місцеві служби займаються прибиранням повалених дерев.

Ангкор-Ват розташований на північ від міста Сиемреап. Колись це був політичний і релігійний центр кхмерської імперії, яка домінувала на значних територіях Південно-Східної Азії. Ангкор-Ват процвітав з XI по XV століття, перш ніж опинився покинутим після падіння імперії. Ангкор-Ват славиться монументальною архітектурою і особливо своїми храмами. Сьогодні район Ангкор-Ват і його храми є частиною спадщини ЮНЕСКО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  В Іспанії з'явився перший готель тільки для жінок

Новий рік в Камбоджі святкується з 14 по 16 квітня, а вихідні починаються з 13 числа, проте в цьому році у зв’язку з пандемією коронавируса влада вперше в історії країни скасувала урочистості з приводу свята.