SkyUp

SkyUp навесні відкриє п’ять нових маршрутів з Києва та Львова в міста Італії, які раніше обслуговував припинивший роботу лоу-кост Ernest Airlines.

C 29 березня авіакомпанія запустить рейси Київ-Болонья та Київ-Рим. Вони буде виконуватися тричі на тиждень по вівторках, четвергах і неділях. Переліт в одну сторону по безбагажному тарифу коштує від 1530 грн в обох напрямках.

В цей же день авіаперевізник запустить маршрут Львів-Рим, який також буде обслуговуватися три рази на тиждень по вівторках, четвергах і неділях. Мінімальна ціна авіаквитків – від 1390 грн в одну сторону.

30 березня SkyUp відкриє рейси зі Львова до Бергамо і Неаполя з частотою два рази на тиждень по понеділках і п’ятницях. Авіаквитки Львів-Бергамо коштують від 1390 грн в одну сторону, авіаквитки Львів-Неаполь – від 1150 грн в одну сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Повністю відновити Нотр-дам де Парі не вийде

Згідно з новими правилами, які вступають в силу з 16 січня 2020 року, безбагажний тариф SkyUp дозволяє брати на борт основний предмет вагою до 7 кг і габаритами до 55х40х20 см і дамську або чоловічу сумку, в ролі яких може бути сумка для ноутбука або невеликий рюкзак, з габаритами до 35х20х10 см і вагою до 3 кг.