Тварини заполонили вулиці Індії, спорожнілі через карантин

Тварини на вулицях Індії ніколи не були рідкісним явищем. Міські простору в країні традиційно були місцем проживання макак, бродячих собак, а також корів, чий священний статус не дозволяє індусам якимось чином шкодити їм. Однак з введенням в Індії карантинних заходів тварини на вулицях отримали новий рівень свободи. Крім того, до перелічених видів додалися нові, часто досить екзотичні.

Так, в Мумбаї були помічені павичі, які сидять на верхівках припаркованих автомобілів, а на розміщених в соцмережах роликах і фотографіях можна побачити оленів, слонів і левів.

У Делі загони мавп нишпорять по стінах президентського комплексу Rashtrapati Bhawan, тварини спритно ховаються від військової охорони і пробираються на території міністерств та інших офіційних будівель. Як стверджують місцеві жителі, макаки-резуси в пошуках їжі тепер ще й пробираються в будинки та офісні будівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  SkyUp буде літати з Київа до Лісабона і Тирани

Ще однією проблемою стала економічна криза, що вдарила по населенню. Через брак коштів мешканці викидають на вулиці домашніх тварин, яких стало важко прогодувати. Активісти із захисту прав тварин повідомили, що четверо коней, які використовуються для туристичних поїздок в Калькутті, померли від голоду. Також, близько 115 коней, які працювали в екіпажах, опинилися на вулиці. Один з їхніх власників заявив, що прогодувати тварин не в змозі. Під питанням опинилося й існування притулків для тварин.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді 23 березня оголосив загальнонаціональний карантин на 21 день, до 14 квітня. Влада закликала мешканців країни не виходити на вулиці без вагомих причин, обмежили роботу громадського транспорту, служб таксі, метро і залізниць.