У Лондоні відкрився готель зі стінами з крижаного пива

Працівники пабу Greene King, щоб відсвяткувати запуск нового виду елю, відкрили в історичній частині Лондона, Саутварк, крижаний міні-готель. Головна особливість – пивні стіни, які постояльцям дозволено облизувати.

Як повідомляється, готель Ale B&B побудований з крижаних блоків, які містять більше однієї тисячі літрів замороженого пивного напою з ароматами гуави, маракуї, цитрусових і соснової смоли. Провести час в номері готелю може будь-який відвідувач пабу. У розпорядженні постояльців будуть не тільки смачні і ароматні стіни, але й спальники, грілки для рук, шарфи та рукавички.

Як заявив керуючий директор Greene King Метт Старбак, «в Великобританії повно найрізноманітніших готелів, які пропонують ночівлю із сніданком. Але в країні ще не було готелю, де стіни зроблені зі справжнього пива». Міні-готель буде відкритий до тих пір, поки сам не розтане, підкреслили в Greene King.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Які гірськолижні курорти найпопулярніші в Instagram

На початку грудня в Лондоні знаменитий пивний бренд Guinness відкрив найменший паб у світі, який вміщає лише 5 осіб. Його відкриття було прсвячено різдвяним святам, тому всередині бару звучала тільки тематична музика. Згідно з регламентом, до закладу могла потрапити тільки група друзів. Гостям пабу пропонувалося випити пива, розслабитися біля каміна, зіграти в настільні ігри та насолодитися спеціально приготованими закусками. Найменший паб в світі став тимчасовою акцією і після чотирьох днів роботи закрився.