Уряд дозволив МАУ відкрити доступ до Інтернет в літаках

Уряд України внес зміни до нормативних актів, які дозволяють українським авіакомпаніям активувати послугу доступу в Інтернет в польоті на борту літаків.

«Авіаперевізники отримали законну можливість використовувати технології супутникового зв’язку і надавати пасажирам доступ в Інтернет на всіх етапах – від посадки до прибуття. Це стало можливим завдяки внесенню змін до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України та Плану використання радіочастотного ресурсу України», – заявили в міністерстві цифровий трансформації України.

Серед українських авіакомпаній необхідне обладнання для забезпечення доступу в Інтернет в польоті має тільки МАУ. Однак в авіакомпанії уточнили, що мають обладнання іншого діапазону, використання якого було дозволено постановою уряду в липні 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Ryanair змінив структуру тарифів і додав нові послуги

Авіакомпанія ще в 2018 році отримала три Boeing 777-200ER, обладнаних супутниковими антенами. Однак авіаперевізник не міг активувати послугу через законодавчі перешкоди.

Серед іноземних авіакомпаній на українському ринку послугу доступу в Інтернет на деяких рейсах надають Lufthansa, Austrian Airlines, Turkish Airlines, Qatar Airways.