Де і як зберігати фото з подорожей

Сподіваємося, сезон відпусток все ж не за горами, а значить попереду гігабайти нових знімків. Завдяки високій роздільній здатності камер в смартфонах додаткову фототехніку можна не брати з собою в поїздку. До того ж телефон завжди під рукою і допомагає зберегти нам найяскравіші події життя. Але що робити, коли знімків стає так багато, а пам’яті телефону не вистачає? Доводиться замислюватися про способи зберігання фото.

Пам’ять телефону

Плюси: потрібні знімки завжди під рукою, можна оперативно показати друзям і рідним.

Мінуси: обсяг пам’яті самого телефону обмежений, а зберігати дорогі серцю фото на картах пам’яті не зовсім надійно.

Хмарні сховища

Плюси: найсучасніший спосіб. Фотографії просто вивантажуються в хмару і можна мати до них постійний доступ. Зазвичай, сховища надають певний безкоштовний обсяг для завантаження файлів – у Dropbox це 2 ГБ, Google Photo – дає безліміт, але тільки за умови стиснення якості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Чому не варто бронювати номери в нових готелях

Мінуси: доступ до файлів здійснюється за паролем, і, якщо підібрати занадто легкий пароль або поділитися посиланням не на той альбом, то є шанс, що ваші особисті знімки можуть стати суспільним надбанням.

Друк

Плюси: кращими кадрами можна прикрасити інтер’єр, так вони будуть нагадувати про чудових миттєвостях.

Мінуси: друк всіх знімків може коштувати досить дорого. Крім того, для друку значних архівів такий спосіб точно не підійде – адже фотоальбоми треба десь зберігати.

Флешки та зовнішні накопичувачі

Плюси: сучасні флешки мають великий обсяг пам’яті, вони з легкістю вмістять в себе гігабайти селфі і фотографії визначних пам’яток.

Мінуси: подивитися знімки можна тільки підключивши девайс до комп’ютера. Це означає, що продемонструвати фото в новому купальнику подругам за чашкою кави не вийде без ноутбука. Крім того, не завжди є можливість носити з собою плоский, хоч і важкий гаджет.