9.6 C
Киев
Пятница, 30 октября 2020 года

Як економити, щоб більше подорожувати

Щоб подорожувати частіше, не потрібно мати багато грошей. Необхідно просто почати дещо по-іншому поводитися з наявними фінансами.

Людина повинна дотримуватися певної стратегії щодо того, як витрачати та економити гроші. Вона включає в себе п’ять рішень, які стосуються поводження з особистими фінансами. Саме ці рішення допоможуть в результаті збільшити кількість ваших подорожей.

По-перше, мандрівникові треба оформити так звану кобрендингову дебетову або кредитну карту. Це спільний продукт банку з будь-якою компанією, який дозволяє отримувати з кожної покупки знижки, бонуси та інші привілеї. У числі банківських партнерів часто виступають туроператори, авіакомпанії, готельні бренди та інші перевізники, наприклад, залізничні. Кобрендингові карти допоможуть накопичити достатньо миль або балів, які потім можна витратити на авіаквиток або проживання в готелі.

Другий спосіб — відкрити ощадний рахунок в банку з автоматичним переказом грошей, який відбувається кожного разу, коли виплачується заробітна плата. Такий рахунок допоможе створити фонд для наступних подорожей, а також навчить коригувати свої власні витрати. До того ж, відкриваючи ощадний рахунок з високою прибутковістю, вдасться збільшити накопичену суму за рахунок відсотків від банку.

Ще один спосіб подорожувати більше, але витрачати менше — скоротити свої витрати в самій поїздці. Тобто, планувати подорож і вибирати напрямки, які є більш доступними. Такий спосіб передбачає проживання в хостелах, а не в готелях, покупку продуктів в магазинах і самостійне приготування, відмову від кафе і ресторанів. Експерти також радять користуватися онлайн-інструментами для пошуку кращих пропозицій. Особливо вони корисні, якщо ви вже вибрали конкретну країну, курорт і знаєте приблизні дати поїздки. Після реєстрації на спеціалізованих сайтах, які відстежують вигідні пропозиції для туристів, можна отримувати повідомлення кожного разу, коли відбувається падіння ціни. Це допоможе організувати поїздку, вклавшись в мінімальний бюджет.

І не варто забувати про такий варіант, як подорож з метою заробітку. Почати потрібно з того, що знайти в Інтернеті відповідну пропозицію про роботу в пункті призначення, наприклад, підробіток нянею. Правда, знайомитися з місцевими пам’ятками доведеться у вільний від роботи час. Можливо, такий спосіб і не дозволить заробити грошей, зате допоможе вирішити питання з проживанням та харчуванням.

ЭТО ИНТЕРЕСНО

Як дістатися з аеропорту Бориспіль до Києва

Цей міжнародний аеровокзал є найбільшим в Україні. Він забезпечує близько 70% всіх пасажирських перевезень, а це - 10 млн осіб щорічно. Складається з 6...

Саудівська Аравія почала видавати українцям електронні візи

Уряд Королівства Саудівська Аравія почала видавати туристичні візи громадянам 49 країн. Україна в їх числі. Як повідомляється на Facebook-сторінці Департаменту консульської служби МЗС України, нововведення набуло...

Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста

Аеропорт Відень-Швехат - найважливіший міжнародний аеровузол і головні повітряні ворота австрійської столиці. Він розміщений в передмісті Швехат, в 18 км на південний схід від...