Як дістатися до центру Гданська з аеропорту

Міжнародний аеропорт імені колишнього президента Польщі Леха Валенси обслуговує в рік 3 млн пасажирів. Він розташований в 12 км від центру міста Гданськ. Цей компактний аеровокзал складається з двох пасажирських терміналів, з сучасним облаштуванням і належним рівнем комфорту для пасажирів. Завдяки добре розвиненій транспортній інфраструктурі звідси можна без зусиль і великих витрат часу потрапити в міста Гданськ і Гдиня.

Громадський транспорт

  • Автобус №210. Курсує кожні 30-40 хвилин від аеропорту до центру Гданська (зупинка Gdansk Glowny). Час в дорозі – 30 хв.
  • Автобус №110. Курсує кожні 30-40 хвилин від аеропорту до залізничної станції Гданська (зупинка Gdansk Wrzeszcz). Час в дорозі – 25 хв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Копенгагена в центр міста

Квитки можна купити в автоматах або у водія. Ціна квитка – €0,80.

Міська залізниця

Ви можете потрапити на платформу з другого поверху терміналу аеропорту або з вулиці. Приміські швидкісні електрички SKM курсують щопівгодини вдень ​​і кілька разів вночі по маршруту: Залізнична станція Гданська – аеропорт – Гдиня Головна. Вартість проїзду до залізничної станції Гданська – €1,2. Час в дорозі – 25 хв. Квитки можна придбати в автоматах в будівлі Терміналу 2.

Таксі

Можна скористатися послугами Neptun Taxi – офіційного перевізника аеропорту. Вартість проїзду розраховується наступним чином: €2 за посадку і €1,25 за кожен кілометр. Вночі вартість 1 км трохи меньша – €1. Таким чином, в денний час поїздка з Neptun Taxi до Гданська обійдеться в €17, а до Гдині – в €35.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Одеси в центр міста

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!