Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Міжнародний аеропорт Барселони (Ель-Прат) – найбільший в Каталонії і другий по пасажирообігу аеропорт в Іспанії. Побудований в десяти кілометрах на південний захід від центру Барселони. Складається з двох терміналів – Terminal 1 і Terminal 2, який в свою чергу ділиться на термінали A, B і C. Зв’язок між ними забезпечується безкоштовними автобусами-шаттлами.

Потяг

З аеропорту (Термінал 2) до міста можна з комфортом доїхати на поїзді R2. Тривалість поїздки становить 30 хвилин, потяг приходить на станцію Barcelona-Passeig de Gracia. Розклад руху поїздів – 5:13 – 23:14. У центрі Барселони можна пересісти на метро, ​​електричку, трамвай або автобус, щоб доїхати до готелю.

Метро

Лінія метро L9 з’єднує аеропорт з центром міста. На цій лінії розташовані дві зупинки в аеропорту Барселони: Aeroport T1 і Aeroport T2. Графік роботи гілки метро в аеропорту відповідає графіку роботи міського метро. Потяги відправляються через кожні 7 хвилин. Тривалість поїздки від аеропорту до кінцевої станції Zona Universitària становить 32 хвилини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Дохи в центр міста

Метро працює з 5:00 до 00:00 в робочі дні та в неділю; в п’ятницю і на свята – до 02:00 ночі; в суботу – цілодобово. Квиток в один кінець на метро до аеропорту коштує €4,60.

Аеробус

Aerobus з’єднує аеропорт з центром міста. На нього можна сісти як у Т1, так і у Т2. Квиток в один бік коштує 5,90 євро, в обидва кінці – €10,20. Аеробуси курсують кожні 5-10 хвилин і їдуть в місто без зупинок. Повертаючись з міста в аеропорт варто звертати увагу, в якій термінал їде аеробус. Вони відрізняються цифрами: А1 і А2.

Автобус №46 працює з 4:50 до 23:30 і відправляється через кожні півгодини з Т1, потім їде в Т2, а потім в центр міста. Дорога займає близько 40 хвилин. Вночі по цьому маршруту працює автобус NitBus з 21:55 (з T1) до 4:45 (з T1). Вартість квитка в одну сторону – €2,20.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Варшави в центр міста

Таксі

Поїздка в центр міста від T2 в середньому коштує 25 євро, від T1 – 30 євро. Тривалість поїздки до центру складе 25-40 хвилин в залежності від ситуації на дорогах.

Знайшли помилку, є що додати? Напишіть нам. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!