Як дістатися з аеропорту Берліна в центр міста

Міжнародний аеропорт Берлін-Тегель імені Отто Лілієнталя щорічно обслуговує 20 млн пасажирів. Він складається з п’яти терміналів, має розвинену інфраструктуру і пропонує гарні умови перебування. Аеропорт розташований в межах Берліна, в адміністративному окрузі Райнікендорф, в 13 км від центру міста.

Шаттл

Комфортабельний шаттл TXL яскраво-жовтого кольору довезе вас до центру міста за 40 хвилин. Його зупинка розташована біля Терміналу А. Він їде до зупинки Alexanderplatz через одну з головних міських визначних пам’яток, Бранденбурзькі ворота. Третя зупинка на маршруті – залізничний вокзал (Washingtonplatz / Hauptbahnhof).

Час роботи: з 05:00 до 24:00. Інтервал руху – 10 хвилин. Вартість проїзду – 2,7 EUR, квитки продаються у водія або в автоматах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Копенгагена в центр міста

Зверніть увагу! Шаттл TXL – єдиний рейсовий транспорт, який їде від аеропорту безпосередньо в центр міста. Якщо ви не плануєте їхати в центр і хочете дістатися до найближчих станцій метро, ​​можете сісти на автобуси №128, 108 або Х9. Інтервал їх руху – 15 хвилин. Вартість проїзду – 2,7 EUR.

Подорожуєте компанією з кількох людей і розраховуєте в один день скористатися послугами громадського транспорту більше двох разів? Тоді оптимальним вибором для вас стане покупка групового квитка (17,40 EUR на 1 день).

Таксі

Стоянка таксі розташована біля терміналів А, С і Е. Оплата за лічильником. До центру міста вас довезуть за 20 хвилин і 30-40 EUR. Якщо замовити таксі, скориставшись міськими службами, вийде трохи дешевше. Ось кілька популярних сервісів:

  • Taxi Berlin: +49 30 202020
  • Würfelfunk: +49 30 210 101
  • TaxiFunk Berlin: +49 30 443 322
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Варшави в центр міста

Оренда автомобіля

Зовні терміналу Е і біля парковки Р2 розташовані представництва шести провідних компаній по оренді авто. Середня вартість добової орендної плати становить 45-50 EUR.

Зверніть увагу! Щоб проїхати на автомобілі в центр міста, необхідно отримати спеціальну наклейку Plakette, яка свідчить про допустимий рівень вихлопних газів. Її вартість становить 26 EUR.