Як дістатися з аеропорту Бориспіль до Києва

Цей міжнародний аеровокзал є найбільшим в Україні. Він забезпечує близько 70% всіх пасажирських перевезень, а це – 10 млн осіб щорічно. Складається з 6 терміналів (5 пасажирських і 1 вантажного). На території є 3-зірковий готель «Бориспіль».

Автобус

Автобуси Sky Bus курсують цілодобово, кожні 15-20 хв. в денний час і кожні 30-45 хв. у нічний час. Ознайомитися з розкладом можна на сайті www.skybus.kiev.ua. Автобуси відправляються від терміналів B та D і їдуть до Південного терміналу Центрального залізничного вокзалу (метро «Вокзальна») і назад з проміжною зупинкою біля метро «Харківська». Час в дорозі – 15 хв. до метро «Харківська», 45 хв. до центрального вокзалу.

Скориставшись послугами метро на станції «Харківська», можна доїхати до станції «Палац спорту», ​​перейти на станцію «Площа Льва Толстого» і дістатися до центральних станцій «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» за 30 хв. Сівши в метро на станції «Вокзальна», можна доїхати до станцій «Хрещатик» та «Майдан Незалежності» за 10 хв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  В аеропорту Бориспіль з'явилася нова зона вильоту

Вартість проїзду в автобусі Sky Bus – 64 грн до метро «Харківська» і 106 грн до центрального залізничного вокзалу. Квитки можна купити безпосередньо на автобусній зупинці перед посадкою, в платіжних терміналах мережі «Банк 24» або на сайті www.skybus.kiev.ua.

Поїзд-експрес

Ще один спосіб дістатися з аеропорту Бориспіль до Києва – сісти на рейковий автобус. Він курсує від терміналу D до центрального залізничного вокзалу. Завдяки такому експресу в столицю України можна дістатися в найкоротші терміни, без пробок навіть в годину пік. Час в дорозі – 40 хв. Вартість проїзду – 80 грн.

Актуальний розклад руху поїздів з аеропорту можна дізнатися за посиланням. Розклад руху поїздів від 14 платформи київського залізничного вокзалу до аеропорту Бориспіль дивіться тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Таксі

Стоянка легальних таксі аеровокзалу знаходиться на першій лінії біля виходу із зони прильоту терміналу D. Вартість проїзду розраховується з урахуванням встановлених тарифів. Вартість проїзду від аеропорту до центра міста (метро «Хрещатик») становить приблизно 500 грн. Це дуже дорого, тому радимо не користуватися послугами офіційного таксі аеропорту, а скористатися послугами, скажімо, сервісу Uber або іншим подібним.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!