Як дістатися з аеропорту Дохи в центр міста

Міжнародний аеропорт Хамад (розташований в 15 км від центру Дохи) займає високе місце в світовому рейтингу кращих аеропортів. Це справжній оазис в пустелі – з розвиненою інфраструктурою, сучасним сервісом і східною розкішшю. Крім стандартних послуг, Хамад дивує фітнес-центром, басейном, виставками творів мистецтв і навіть кортом для сквошу. Додайте до цього вишукане оформлення всередині будівлі і на території аеропорту, і ви зрозумієте, що перебування в аеропорту Хамад – це вже пригода, наповнене задоволеннями.

Громадський транспорт

Поїздка на катарському автобусі з кондиціонером – це цілком комфортний і найекономічніший варіант трансферу. На території аеровокзалу, праворуч від виходу із залу прибуття, розташований автобусний термінал. До центру міста можна доїхати на автобусах № 747 і 109, які роблять зупинки на центральних вулицях і біля великих готелів.

  • Автобус № 747 курсує до автовокзалу Аль-Ганім через центр міста. Час в дорозі – 20 хвилин.
  • Автобус № 109 курсує до промзони Месайед через центр міста. Час в дорозі – 30 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Амстердама в центр міста

Щоб оплатити проїзд, потрібно придбати у водія карту Karwa. Є два варіанти карти: на 10 і 20 катарських ріалів ($2,75 і 5,50). Перша карта дає право на 2 поїздки протягом доби починаючи з першої поїздки. Друга теж розрахована на добу використання, але в безлімітному режимі.

Таксі

Стоянка таксі розташована зліва від виходу із залу прибуття. Розцінки у приватних таксистів вище офіційних служб. Вартість проїзду до центру Дохи у останніх становить $5-8. Ви можете розплатитися як готівкою, так і картою.

Служби, послугами яких можна скористатися:

  • Karwa Taxisare, +974 4458 88 88
  • Катар таксі, +974 7744 05 31

Оренда автомобіля

В аеропорту знаходяться представництва провідних компаній з оренди автомобілів. Все, що потрібно: пред’явити копію паспорта, страховку, водійські права міжнародного зразка і банківську карту, яка діє не менше трьох місяців з дня оренди. Зверніть увагу – оплатити оренду вас попросять готівкою. Розмір добової оренди стартує від $22.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  З аеропорту Братислави в місто. Як дістатися?

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!