Як дістатися з аеропорту Франкфурта в центр міста

Міжнародний аеропорт Франкфурт-на-Майні – це третій за завантаженістю аеровокзал Німеччини і Європи. Він побудований приблизно в 13 км на північний захід від центру міста. Аеропорт складається з двох великих пасажирських терміналів. Потрапити з одного в інший можна за допомогою поїздів Sky Line, які вирушають кожні декілька хвилин. Поїздка безкоштовна як для пасажирів з транзитної зони, так і для будь-якого користувача аерокомплексу. Зупинка поїздів – на 4-му поверсі в транзитних і пасажирських зонах двох терміналів.

Потяг

Найзручнішим способом дістатися до центру міста – це поїздка на міській електричці. У Терміналі 1 на виході B є вихід на залізничну платформу Frankfurt Flughafen Regionalbahnhof. Потяги ліній S8 і S9 їдуть до

  • залізничного вокзалу Франкфурта (Frankfurt Hauptbahnhof) – третя за рахунком зупинка;
  • до центру Франкфурта (Hauptwache) – п’ята за рахунком зупинка,
  • до передмість Франкфурта: Вісбаден, Рюссельсхайм та ін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  З музею в Дрездені вкрали скарби на мільярд євро

Потяги йдуть кожні п’ятнадцять хвилин. Графік роботи S9: з 5 ранку до 1 ночі, S8 – цілодобово. Квитки можна придбати в автоматах в аеропорту, на вокзалах і станціях. Для дорослого квиток буде коштувати 4,65 євро, для дитини – 2,80 євро.

Автобус

Це найбюджетніший спосіб приїхати з аеропорту Франкфурта до центру міста. Проїзд коштуватиме всього 4,35 євро. Квиток можна придбати у водія. Автобуси курсують в денний і нічний час з проміжками в 20-25 хвилин. Тривалість поїздки до Південного вокзалу приблизно 30 хвилин.

Стоянки автобусів розміщені у першого і другого терміналів. Крім Франкфурта, більше десяти автобусних маршрутів слідують в сусідні містечка, такі як Дармштадт, Шванхайм, Обертсхаузен та інші. Автобуси виїжджають від Терміналу 1 з різних зупинок. Так само від аерокомплексу йдуть автобуси-шатли компанії Lufthansa, які їдуть до міст Хайдельберг і Страсбург. Квитки купують або у водія, або в касах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста

Таксі

Найзручнішим способом дістатися центру Франкфурта вважається таксі. Їх стоянки розташовані у Термінала 1. Тривалість поїздки – 20-30 хвилин. Ціна – 35-45 євро.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!