Як дістатися з аеропорту Каунаса в центр міста

Міжнародний аеропорт знаходиться в 13 кілометрах від центру Каунаса. З пропускною спроможністю близько мільйона людей щороку, він займає друге місце за обсягом пасажиропотоку в Литві. У ньому є один пасажирський термінал, який обслуговує як внутрішні рейси, так і міжнародні.

Автобус

З аеропорту в Каунас ходить автобус №29, зупинка якого знаходиться біля терміналу. Від аеропорту він їде до центрального залізничного вокзалу, проходячи по центру міста і через автовокзал. Ціна проїзду – 2,85 євро. Час в дорозі – близько півгодини.

Цей автобус, тільки під номером 29Е, працює в нічний час. У нього обмежена кількість зупинок і відправляється він тільки з останнім рейсом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Бориспіль до Києва

Біля терміналу Каунаського аеропорту встановлені зупинки експрес-автобусів декількох компаній. Нимии можна виїхати не тільки в такі міста Литви як Вільнюс і Клайпеда, але і в Мінськ та Ригу. Розклад деяких перевізників пов’язано з рейсами Ryanair. Квитки можна купити у водія або в торговому павільйоні Narvesen, який знаходиться в будівлі терміналу.

Таксі

Проїзд на таксі з аеропорту до центру Каунаса буде коштувати близько 20 євро.

Знайшли помилку, є що додати? Напишіть нам. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!