Як дістатися з аеропорту Копенгагена в центр міста

Каструп – найбільший датський аеропорт, розташований на острові Амагер в 8 км від Копенгагена. Він складається з 4 терміналів і має розвинену транспортну інфраструктуру для високого комфорту пасажирів.

Громадський транспорт

Автобус

Біля Терміналу 3 розташована зупинка міського автобуса №5А. Квитки на проїзд продаються в автоматах в Терміналі 3 та безпосередньо у водія в автобусі. Якщо плануєте купувати квитки в автоматах, розміняйте паперові купюри, тому що автомати приймають тільки монети. Залежно від транспортної зони, в яку ви прямуєте, за квиток доведеться заплатити від €3.22 до €14.50, до центру Копенгагена квиток коштує приблизно €4,80. Поїздка до центру займе 35 хвилин. Автобус курсує цілодобово. відправляється від аеропорту кожні 10 хвилин у денний час і з трохи більшими інтервалами в нічний час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Відня в центр міста

Метро

Ще один спосіб дістатися з аеропорту до Копенгагена – пройти на зупинку метрополітену Lufthavnen (друга лінія), яка розташована прямо в будівлі Терміналу 3. Квитки продаються на платформі (€4,80). Потяги метро курсують цілодобово кожні 10 хвилин. Тривалість поїздки – 15 хвилин. Назва зупинок в зонах загального користування: Nørreport, Christianshavn, Kongens Nytorv.

Залізниця

Залізнична станція розташовується біля будівлі Терміналу 3, звідки ви зможете виїхати в будь-яку точку Данії або Швеції. Поїздка в центр Копенгагена з платформи №2 займе 20 хвилин. Квиток коштує €4,80. Потяги курсують кожні 10 хвилин і йдуть до Центрального залізничного вокзалу.

Таксі

Посадка пасажирів здійснюється на стоянці таксі біля Терміналу 3. Поїздка в центр займе 20 хвилин і обійдеться в €35-40. Чайові входять в ціну, в більшості випадків ви можете оплатити проїзд банківською картою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Каунаса в центр міста

Оренда автомобіля

У західному крилі аеропорту Каструп розташований Центр оренди автомобілів, в якому працюють представництва Avis, Sixt, Europcar, Hertz, Budget, Enterprise. Оренда бюджетного Volkswagen up обійдеться в €155 за 2 дні.

Зверніть увагу! Для зручності ми вказали ціни в євро, але всі розрахунки на території Данії проводяться в датських кронах.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!