Як дістатися з аеропорту Ларнаки в центр міста

Міжнародний аеропорт розташований в 4 км від міста Ларнака. Це найбільший аеропорт Кіпру. В аеропорту є необхідний сервіс для зручності мандрівників, в тому числі кафе, магазини, кімнати для переодягання дітей тощо.

Таксі

На Кіпрі працюють приватні та державні таксі. Тарифи державних таксі виключають торг, тому краще вибрати приватника. Стоянка таксі розташована біля виходу з аеропорту. Вартість проїзду слід обговорити заздалегідь. З 20:30 до 06:00 діють підвищені тарифи (на 15%). Вдень поїздка до міста обійдеться від €7.

Автобус

Зупинка автобуса №425 знаходиться біля виходу з терміналу. Автобуси ходять кожні півгодини з 5:55 до 23:25. На них ви потрапите в центр міста і на Центральний автовокзал, з якого можна доїхати на міжміському автобусі в будь-яке курортне місто Кіпру. Час в дорозі – 10 хв. Вартість проїзду – €1,5.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися до центру Гданська з аеропорту

Оренда автомобіля

Досить популярна послуга на Кіпрі. В аеропорту «Ларнака» є представництва прокатних компаній Europcar, Budget, Sixt і Astra. Автомобіль можна замовити онлайн. Оренда економічного Opel Corsa за 14 днів обійдеться в €200.

Знайшли помилку, є що додати? Напишіть нам. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!