14 C
Киев
Пятница, 23 октября 2020 года

Як дістатися з аеропорту Мінська в центр міста

Національний аеропорт «Мінськ» почав свою роботу в 1983 році. Він розташований в 42 км від центру міста. Завдяки добре налагодженій транспортному сполученню дістатися звідси до центру можна швидко і недорого.

Автобус

Автобусна зупинка розташована навпроти залу прибуття, в районі 5-6 секторів. Квитки для проїзду можна придбати онлайн, в терміналах, в касі на зупинці або у водіїв.

Автобус №300Е їде до центрального автовокзалу, який знаходиться в центрі Мінська, в безпосередній близькості від залізничного вокзалу. У 500 метрах від автовокзалу розташована станція метро «Площа Леніна», з якої можна доїхати в будь-яку частину міста.

Перший рейс з аеропорту — о 04:50, останній — о 3:40. Перший рейс від автовокзалу — о 02:40, останній — в 00:40. Інтервал руху — 40-60 хвилин у денний час і 1,5-2 години вночі. Час в дорозі до кінцевої зупинки — 1 година. Вартість проїзду — близько 2 EUR.

Маршрутні таксі

  • Маршрутка №1400-ТК їде до центрального автовокзалу. Перший рейс з аеропорту — о 07:00, останній — в 00:30. Перший рейс від автовокзалу — о 05:45, останній — о 23:25. Інтервал руху — 40 хвилин.
  • Маршрутка №1430-ТК їде до центрального автовокзалу. Перший рейс з аеропорту — о 08:40, останній — о 19:40. Перший рейс від автовокзалу — о 07:25, останній — в 18:20. Інтервал руху — 2-3 години.

Приміський поїзд

Приміський поїзд курсує від аеропорту до центрального залізничного вокзалу 5 раз на день. Перший рейс з аеропорту — о 07:17, останній — о 22:34. Перший рейс від залізничного вокзалу — о 05:30, останній — о 20:25. Час в дорозі — 1 година. Вартість проїзду — близько 1,2 EUR.

Платформа поїзда розташована в 15 хвилинах пішки від терміналу. Від платформи до будівлі терміналу пасажирів доставляє спеціальний автобус.

Трансфер

Цю послугу надає офіційний перевізник аеропорту «Мінськ». Зателефонувавши за номером 7373 або зробивши замовлення онлайн на сайті аеровокзалу, можна замовити автомобіль в центр міста. Якщо ви тільки-но прилетіли, підійдіть в сектори 5-6 на першому поверсі, де розташований офіс перевізника. У трансферу фіксований тариф в будь-яку точку міста, він залежить лише від моделі авто (є мікроавтобуси для групового трансферу).

Таксі

Дістатися до центру Мінська на таксі обійдеться в середньому в 20-25 євро. Якщо замовити автомобіль туди і назад в один день, отримаєте суттєву знижку.

Осьде кілька номерів служб таксі Мінська:

Знайшли помилку, є що додати? Напишіть нам. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!

ЭТО ИНТЕРЕСНО

МАУ призупинить рейси в Казахстан

З 27 жовтня МАУ призупинить перельоти за маршрутом Київ-Алмати у зв'язку з збитковістю перельоту через обльоту території Росії. Через необхідність облітати територію Росії тривалість польоту...

Як дістатися з аеропорту Варшави в центр міста

Міжнародний аеропорт Варшава-Модлін - невеликий аеровокзал з одним пасажирським терміналом, який обслуговує перш за все бюджетні авіакомпанії. Він побудований за 35 кілометрів від столиці...

В Австралії встановили ялинку зі згорілих дерев

Різдвяний настрій в Австралії викрадають лісові пожежі. Щоб привернути увагу до проблеми, агентство DDB і «Червоний Хрест» встановили в Сіднеї незвичайне «святкове» дерево. З колод...