Як дістатися з аеропорту Варшави в центр міста

Міжнародний аеропорт Варшава-Модлін – невеликий аеровокзал з одним пасажирським терміналом, який обслуговує перш за все бюджетні авіакомпанії. Він побудований за 35 кілометрів від столиці Польщі, неподалік від містечка під назвою Новий-Двір-Мазовецький.

Поїзд

Залізнична станція “Модлін” розташована поруч з аеропортом і від неї курсують поїзди лінії КМ, які направляються до Центрального Варшавського залізничного вокзалу. До самої ж станції Модлін йдуть безкоштовні шатл-баси. Тривалість поїздки всього 15 хвилин на автобусі і ще 20 хвилин на електричці. Ціна проїзду – 25 злотих.

Автобус

У 250 метрах від виходу з терміналу аеропорту знаходиться стоянка автобусів компанії Moldinbus. Ціна квитка – 33 злотих. Купити квиток можна у водія або на сайті перевізника. Автобус проходить через Центральну площу Варшави і зупиняється на залізничному вокзалі. Тривалість поїздки – 35-40 хвилин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Франкфурта в центр міста

Таксі

В аеропорту працюють тільки дві компанії таксі – Sawa Taxi та Taxi Modlin. Ціна на проїзд у них від 100 польських злотих (23 євро) до центру міста. Тривалість поїздки – 35-40 хвилин.