к дістатися з аеропорту Відня в центр міста

Аеропорт Відень-Швехат – найважливіший міжнародний аеровузол і головні повітряні ворота австрійської столиці. Він розміщений в передмісті Швехат, в 18 км на південний схід від Відня. В аеропорту три термінали, один з них тимчасовий і обслуговує лоукост компанії. Це дає можливість йому впоратися з 18 млн. пассажирів на рік.

Потяг

Приїхати до Відня можна на поїзді CAT. Зі столиці в аеропорт рух поїздів починається в 5 год. 36 хв., а закінчується – о 23 год. 06 хвилин. З аеропорту перший поїзд відходить о 6 год. 6 хв., останній – о 23 год. 36 хвилин. За вказівниками ви прийдете до зупинки поїзда, який курсує через кожні півгодини. Проїзні квитки вможна придбати в аеропорту за допомогою автоматів, забарвлених в яскраво-зелені кольори. Тривалість поїздки з аеропорту до центру Відня – 16 хвилин. Вихід на ст. Wien Mitte, на якій в разі необхідності можна перейти на станцію метро ліній U4 і U3.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Електричка

Зовсім недорого з аеропорту до Відня у вас є можливість приїхати на електричці S-Bahn. Ціна квитка – 4 євро. Тривалість шляху – 25 хвилин. Графік курсування поїздів – з 4 год. 30 хв. до 24 год. 17 хв. з проміжками в 30 хвилин. Необхідно пройти по тунелю, де знаходиться електронне табло, яке показує час відбуття електропоїздів і номер платформи. В данному випадку вам потрібна електричка S7, квитки на яку купуються в автоматах червоного кольору.

Автобус

Прямо перед терміналами аеропорту знаходиться стоянка автобусів. Її легко знайти за допомогою вказівників. Ціна квитка в одну сторону – 8 євро, туди і назад – 13 євро. Купити квиток можна у водія. Відправлення автобусів через кожні півгодини. Є кілька автобусних рейсів. Перший йде до Donaustadt (район міста, розташований за Дунаєм), другий – до Schwedenplatz (практично центр), третій – до Західного вокзалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Копенгагена в центр міста

Таксі

Це простий, але не найдоступніший варіант потрапити в столицю Австрії. У віденських таксі є навігатор і лічильник, згідно з ним ви можете дізнатися, скільки коштуватиме ваша поїздка. З аеропорту до центру міста поїздка обійдеться в 30 євро, а на інший кінець Відня – 50 євро. Для уникнення проблем, спочатку треба запитати у водія, як потрібно оплачувати поїздку – згідно лічильника або фіксовану суму.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!