Як дістатися з Братислави до Відня

Для туристів, які самостійно подорожують по Європі, аеровокзал Братислави привабливий насамперед своєю близькістю до столиці Австрії – Відня. Дешеві авіаквитки лоукостерів в Братиславу дають можливість мандрівникам спланувати бюджетні поїздки в найближчі до міста держави.

Автобус

З аеропорту Братислави і автобусних вокзалів столиці Словаччини ходять автобуси до автовокзалу Erdberg у Відні і до віденського аеропорту Відень Швехат (Flughafen Wien-Schwechat). В дорозі приблизно півтори години. З аеропорту Братислави автобуси до Відня відправляються кожні 1-2 години, а з автовокзалів міста – приблизно кожні півгодини.

Вартість квитка – від 5-7 євро при купівлі заздалегідь через інтернет. В аеропорту Братислави придбати квиток можна у водія автобуса, але це буде дорожче. Зупинка автобусів Братислава-Відень встановлена ​​біля будівлі аеропорту, навпроти виходу із зони прильотів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Тівата в місто

З автовокзалів Братислави курсують автобуси в інші міста Європи та Словаччини.

Потяг

Ще один спосіб подивитися і Братиславу і сусідні столиці це скористатися послугами залізниці. Від аеропорту відходять автобуси №96 і №61, які довезуть вас на центральний залізничний вокзал Братислави Hlavná stanica, а також на залізничний вокзал Bratislava Petržalka, з яких кожну годину відправляються поїзди до Відня.

Час у дорозі від станції Hlavná stanica – 1 година, від станції Petržalka – 1 година 15 хвилин. Квиток в обидва боки Братислава-Відень-Братислава з центрального вокзалу коштує 14 євро. Витрати на поїздку в одну сторону від аеропорту до Відня складають 7,90 євро (7 євро + 0,90 євро квиток на автобус з аеропорту до вокзалу). Від залізничного вокзалу Petržalka буде трохи дорожче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як дістатися з аеропорту Барселони в центр міста

Також з залізничного вокзалу Братислави Hlavná stanica ходять міжнародні поїзди в Прагу та інші чеські міста. Час в дорозі з Братислави до Праги – 4 години, квиток коштує 15-17 євро в одну сторону. З пересадками можна доїхати до Будапешта та міст Польщі. Залізницею зручно дістатися до словацьких курортів.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!