0.5 C
Киев
Пятница, 18 декабря 2020 года

З аеропорту Братислави в місто. Як дістатися?

Міжнародний аеропорт імені Мілана Растіслава Штефаника, більш відомий як «Братислава» або «Братислава-Іванка», знаходиться в 13 км до центру словацької столиці. Він є базою для європейського лоукоста Ryanair, що дає можливість для бюджетних подорожей по всій Європі.

Єдиний і найдешевший спосіб дістатися з аеропорту Братислави в центр міста на громадському транспорті — це поїздка на автобусі. В аеропорт ходить всього 3 автобуси, 2 з яких — це денні №61 і 96, один нічний №61. Автобусні зупинки всіх маршрутів (міських і міжнародних) знаходиться у аеропорту одразу при виході із зони прильоту, напрямок виходу вказує знак «Bus».

З огляду на те, що Братислава побудована на річці Дунай, яка розділяє місто на дві частини, маршрути автобусів мають різне спрямування:

Автобус 61 з аеропорту Братислави курсує по лівому березі Дунаю до з/д вокзалу Hlavná stanica. Розклад: з 04-45 до 23-30, відправляється через кожні 20 хвилин. Час в дорозі — 25-30 хвилин.

Автобус 96 з аеропорту їде по правому березі Дунаю в спальний район Petržalka до кінцевої зупинки — Prokofievova. Від неї хвилин 5-10 пішки до залізничного вокзалу Bratislava Petržalka. Перший рейс з аеропорту в 5-00, останній — о 23-00, відправлення кожні 20 хвилин. Час в дорозі до завершення маршруту 35-40 хвилин.

Вночі з аеропорту до Братиславського залізничного вокзалу Hlavná Stanicа курсує нічний автобус №61. Перший рейс з аеропорту відправляється в 23-50, останній в 03-52. Графік руху — через кожну годину.

В даний час немає прямого автобусного сполучення між аеропортом і автовокзалом Братислави (Autobusova stanica Mlynské Nivy). Тому до автовокзалу можна дістатися з пересадкою на автобусі №96, потім на тролейбусі №205, пересадку потрібно зробити на зупинці Slovinská. Або автобусом №61, потім тролейбусом №210, пересадку потрібно зробити на зупинці Račianske mýto. Час в дорозі — приблизно 30-60 хвилин.

Квиток на автобус можна купити в зоні прильоту в спеціальних автоматах з продажу квитків. Автомат цей червоного кольору, навігація проста, є навіть меню російською мовою. Оплатити квиток можна готівкою (дрібними грошима і купюрами) або кредитною карткою. Квиток також можна придбати в автобусі в автоматі жовтого кольору, який встановлений на поручнях. В автоматі в автобусі оплату можна здійснити тільки безконтактною банківською картою.

Після того, як зайдете в автобус, необхідно квиток одразу ж прокомпостувати, з цього моменту і почнеться час дії квитка. Якщо квиток не прокомпостувати, то вас чекає штраф.

Помітили помилку, є що додати або уточнити? Напишіть нам на адресу traveltips.com.ua@gmail.com. Двавайте разом допомагати українцям подорожувати по світу легко!

ЭТО ИНТЕРЕСНО

Як дістатися з аеропорту Мінська в центр міста

Національний аеропорт «Мінськ» почав свою роботу в 1983 році. Він розташований в 42 км від центру міста. Завдяки добре налагодженій транспортному сполученню дістатися звідси...

Як отримати компенсацію за втрачений або пошкоджений багаж

Ви прилетіли, а багаж - ні? Або прилетів, але не весь? Хто винен, як діяти і чого реально добитися? Ми підготували для вас детальну...

У Нідерландах хочуть закрити туристам доступ в кофешопи

Нідерланди взялися за «чистку» країни від сумнівних туристичних визначних пам'яток. Слідом за посиленням порядку відвідування Кварталу червоних ліхтарів і можливого його виносу подалі від...